Cudawianki: gorący i głośny początek lata w Gdyni

23 czerwca 2013r. | Drukuj

Tysiące ludzi, świetna muzyka i dobra zabawa. Mieszkańcy Trójmiasta i turyści tłumnie przybyli na wielki festyn świętojański – Cudawianki na plaży w Gdyni. 

Fot. GK

Fot. GK

W sobotę wieczorem na plaży w Gdyni bawiło się kilkadziesiąt tysięcy osób. Tańcząc, śpiewając i bawiąc się świętowali rozpoczęcie lata. Jak co roku na olbrzymiej scenie ustawionej tuż nad morzem, zagrały zespoły z całego świata. Pierwszy wystąpił  raper L.U.C., po nim świetny koncert dała Julia Marcell. Wreszcie wystąpiła gwiazda wieczoru ciemnoskóra piosenkarka AYO.  Na koniec zagrali Amerykanie –  Hercules & Love Affair, którzy bawili uczestników festynu do późnej nocy. Wcześniej było tradycyjne opalania, wyplatanie wianków i warsztaty artystyczne. To był naprawdę udany początek kalendarzowego lata!

Fot. GK

Fot. GK

Fot. GK

Fot. GK

Fot. GK

Fot. GK


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. refleksja pisze:

    W Gdyni robią za nasze podatki „cuda wianki”, ale ŻADNEJ oznaki pamięci o DZIEWIĘĆDZIESIĄTEJ rocznicy śmierci najwybitniejszego Kaszuby w historii: ANTONIEGO ABRAHAMA.
    Panie Szczurek – nie ma „Public Relations” = nie ma pamięci?

Dodaj komentarz