Policjant przyłapany na molestowaniu nieletniej aresztowany

18 czerwca 2013r. | Drukuj

Trzy miesiące aresztu orzekł sąd wobec oficera Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, któremu postawiono zarzut „innej czynności seksualnej na osobie poniżej 15 roku życia”. Został także wydalony ze służby.

Fot. Policja

Fot. Policja – archiwum

41-letni Marcin S. został przyłapany na gorącym uczynku, gdy próbował wykorzystać 14-letnią córkę znajomych, z którymi wypoczywał w domku letniskowym w okolicach Kościerzyny. Według relacji świadka, do którego dotarli reporterzy tvn24, w czasie zdarzenia doszło do szarpaniny, po której mężczyzna zaczął uciekac. Udało się go złapać dopiero po 1,5 godziny. Prokuratorzy potwierdzili, że policjant był pod wypływem alkoholu. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

W związku z tym, że oskarżony był dowódcą w oddziale prewencji na miejsce skierowano policjantów z Wydziału Kontroli komendy wojewódzkiej oraz Biura Spraw Wewnętrznych komendy głównej. Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku został wczoraj wydalony ze służby.


Opublikowano w: PolecanePublicystykaRegionWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz