Uwaga. Utrudnienia na krajowej „szóstce”

17 czerwca 2013r. | Drukuj

Od dziś do 23 czerwca zamknięty jest odcinek drogi krajowej nr 6 od ronda Jana Pawła II do Mostów. W związku z tym wytyczona jest trasa objazdu prowadząca przez centrum Lęborka i Mosty.

wikimedia.org

wikimedia.org

Utrudnienia są spowodowane prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. pracami na linii kolejowej Lębork – Maszewo Lęborskie. Dziś rozpoczęło się układanie torów na ul. Abrahama w pobliżu zakładów Farm-Frites.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i kierować trasą objazdu która zaczyna się od ronda Jana Pawła II, przez ul. Krzywoustego, Zwycięstwa, rondo Solidarności, al. Niepodległości, rondo ks. Popiełuszki, ul. Gdańską , Mosty  – ul. Kwiatową do drogi krajowej nr 6.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Raf pisze:

    Dziwny kraj, najpierw zwijają tory za parę lat stwierdzają że jednak są potrzebne. No ale dzięki temu zmniejsza się bezrobocie, inwestycja niesie za sobą zapotrzebowanie :-)

Dodaj komentarz