Przed koncertem Bon Jovi powstaje w Gdańsku ogromna scena

17 czerwca 2013r. | Drukuj

Powstaje od soboty, pracuje przy niej 140 osób, ma 54 metry szerokości i 28 metrów wysokości. Ogromna scena przypominająca maskę starego Cadillaca powstaje na gdańskim stadionie PGE Arena. 19 czerwca zagra na niej Bon Jovi.

mat. prasowe

mat. prasowe

Budowa rozpoczęła się w niedzielę i potrwa do wtorku. Do Gdańska sprzęt oraz elementy sceny przywiozło 40 ciężarówek. Dodatkowo jeden tir przywozi gadżety koncertowe dla fanów zespołu.

Występ w środę będzie pierwszym występem zespołu w Polsce. Przed gwiazdą wieczoru, o godzinie 18.30 zagra zespół IRA. Grupa Bon Jovi na scenie powinna pojawić się około godz. 20.00.

Wejściówki na koncert kupić będzie można jeszcze w dniu występu Bon Jovi. Punkt sprzedaży będzie w kontenerze, który znajduje się w pobliżu bramy numer 8 od strony ulicy Żaglowej.

Bilety mają zróżnicowane ceny. Najtańsze wejściówki kosztowały 99 złotych. Bilet do Golden Circle, czyli strefy znajdującej się tuż pod sceną wyceniono na 350 złotych. Z kolei bilety VIP (z dostępem do cateringu) kosztowały 550 złotych.

mat. prasowe

mat. prasowe

Bon Jovi to jeden z najbardziej popularnych zespołów na świecie. Przeboje „It`s My Life”, „Livin On a Prayer” czy „Always” grane są każdego dnia w największych stacjach radiowych na wszystkich kontynentach. W przeszłości próba sprowadzenia zespołu do Polski podejmowana była kilkukrotnie. Nigdy jednak zespół na czele z swoim charyzmatycznym wokalistą nie pojawił się w naszym kraju.

Czerwcowy koncert odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej „Because We Can – The Tour”.  Nie zabraknie na niej największych światowych ośrodków. Zespół Bon Jovi wystąpi między innymi na tak wspaniałych obiektach jak: FNB Stadium w Johannesburgu, Stadion Olimpijski w Sztokholmie, Stadion Parken w Kopenhadze, Stadion Olimpijski w Berlinie, Etihad Stadium w Manchesterze oraz Stadion Olimpijski w Monachium.

[youtube_sc url=http://youtu.be/OZdPsanLrBM]


Tagi: , , , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze