SKM – mniej niż ciastko

27 grudnia 2010r. | Drukuj

Od 1 stycznia o 7 procent zdrożeją bilety SKM. Firma tłumaczy podwyżki rosnącymi kosztami i drukuje plakaty z… ciastkiem. Zapewne miało być śmiesznie, a jest tylko drożej.

Fot. SKM

Od nowego roku wszystkie bilety SKM  zdrożeją średnio o 7 procent. Na peronach od kilku dni wiszą plakaty spółki, które informują o podwyżkach. Co najciekawsze, na plakatach widnieje herbatnik, a hasło brzmi: „7% więcej, ale i tak mniej niż dobre ciastko ;)”. Miało być dowcipnie, ale ten dowcip chyba się nie udał. Jak głosi dalej plakat – ceny SKM  są „pysznie niskie”.

Fot. SKM

Na przykład za normalny bilet na kolejkę, z którym można przejechać do 6 km, dziś płacimy 2,20 zł, a od 1 stycznia – 2,40 zł. Za przejazd przez całe Trójmiasto zamiast 5,60 zł zapłacimy niebawem 6 zł. Bilet z Gdyni do Słupska będzie kosztował 14,20 zł zamiast 13,40 zł  itd. Nie wiadomo tylko o co chodzi SKM z tym ciastkiem?


Opublikowano w: PublicystykaWiadomości
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz