Hodował narkotyki w szafie i wpadł

11 czerwca 2013r. | Drukuj

Policjanci Komisariatu Policji I w Słupsku zatrzymali 22 letniego mieszkańca Ustki podejrzanego o uprawę w swoim mieszkaniu narkotyków. Sprawcy, który przyznał się do posiadania i uprawy marihuany grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. archiwum - policja.pl

fot. archiwum – policja.pl

Kryminalni z I Komisariatu Policji w Słupsku mieli podejrzenia, że w jednym z mieszkań w Ustce mogą być uprawiane konopie indyjskie. Po wejściu do tego mieszkania od razu czuć było charakterystyczną woń marihuany. W trakcie przeszukania funkcjonariusze w jednym z pokojów znaleźli ukryta w szafie, hodowlę narkotyków. Znajdowały się tam cztery krzewy marihuany w różnych fazach wzrostu, które zostały zabezpieczone i będą teraz stanowić dowód w sprawie. W trakcie przeszukania śledczy ujawnili również blisko 5 gramów zielonego suszu roślinnego. Późniejsze badania potwierdziły że jest to, marihuana.

Zatrzymany 22 latek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania i uprawiania narkotyków. Za ten czyn grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz