Kolejna zmiana w Radzie Miasta Słupska. Tym razem…

10 czerwca 2013r. | Drukuj

We wrześniu br. swój mandat złoży Elżbieta Pardo słupska lekarz, reprezentująca listę Nowego Słupska. Rezygnacja radnej jest spowodowana zmianą miejsca zamieszkania, co w świetle prawa mandat wygasza automatycznie.

fot. Michał Słupczewski / UM Słupsk

fot. Michał Słupczewski / UM Słupsk

W miejsce lekarz w ławie rajców miejskich zasiądzie Piotr Knut, który w ostatnich wyborach samorządowych uzyskał największą ilość głosów, tuż za Elżbietą Pardo.

To już kolejna zmiana w słupskiej radzie, na początku kadencji musiał zrezygnować Dariusz Szyca (w związku z prowadzoną działalnością na terenie miejskim) , później Romuald Detmer, mandatu nie przyjął Arkadiusz Lewna ( w związku z prowadzoną działalnością na mieniu gminnym). Wciąż trwa sprawa tocząca się wokół radnej Krystyny Danileckiej – Wojewódzkiej, która zdaniem wojewody korzysta z mienia gminnego, na rzecz firmy Nord – Express, której jest współwłaścicielem.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, działalność innych słupskich radnych stoi pod znakiem zapytania. Co oznacza, że w najbliższym czasie w porządku obrad rady miejskiej może znaleźć się punkt dotyczący działalności innych rajców miejskich.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz