Zawody Tańca Hip-Hop w Łebie

05 czerwca 2013r. | Drukuj

W sobotę, 8 czerwca w hali widowiskowo – sportowej w Łebie odbędą się II Zawody Tańca Hip Hop „Dance of Freedom – Nadmorskie Rytmy”. Udział w turnieju zapowiedziało około 500 uczestników! Wstęp wolny.

SRY 85/CC/wikimedia

SRY 85/CC/wikimedia

W najbliższą sobotę do Łeby zjadą tancerze m.in. z Olsztyna, Gdańska, Gdyni, Wejherowa, Elbląga, Lublina, Lęborka, Rumi, Sławna i Koszalina, którzy wezmą udział w zawodach „Dance of Freedom – Nadmorskie Rytmy” . Uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności w takich stylach jak hip hop, house, bboying, popping i dancehall. Rywalizacja będzie odbywać się w czterech kategoriach wiekowych: do lat 8, do 11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat.

Zmagania tancerzy oceniać będzie profesjonalne jury w składzie: Sebastian Białobrzeski z Gdańska, Karolina Gunera z Warszawy oraz Natasza Iwon z Warszawy. Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00, a wstęp na nie jest bezpłatny.

Organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie Przyjaciół Tańca Nowoczesnego w Lęborku, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łebie, Burmistrz Miasta Łeby, Starostwo Powiatowe w Lęborku oraz Agencja Artystyczna „Bravo”.


Opublikowano w: LęborkRekreacja i sport
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz