Sprzedawał na złom kontenery firmy w której pracował

23 maja 2013r. | Drukuj

Pracownik firmy zajmującej się zbieraniem używanej odzieży, sprzedał na złom 27 kontenerów do odzieży o wartości ponad 40 tys. złotych. Mężczyzna został zatrzymany i dzisiaj usłyszy zarzuty kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork

KPP Lębork

Kryminalni z lęborskiej policji ustalili i wczoraj zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego, który od marca do połowy mają ukradł, a następnie sprzedał 27 kontenerów do zbierania używanej odzieży. Jak się okazało mężczyzna pracował w firmie, do której należały kontenery. W ciągu dnia zajmował się rozstawianiem kontenerów i sprawdzaniem ich zapełnienia, a po godzinach tym samym samochodem, kradł i wywoził kontenery do punktów skupu złomu. Firma, do której należały kontenery wyceniła straty na ponad 40 tys. złotych.

Zatrzymany mężczyzna został osadzony w policyjnej celi i dzisiaj usłyszy zarzuty kradzieży mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz