Uciekał samochodem po ulicach Słupska przed policją. Został zatrzymany

22 maja 2013r. | Drukuj

18 punktów karnych i zarzuty zniszczenia radiowozu usłyszał 27 latek zatrzymany przez Policjantów w Słupsku . Rajd kierowcy, który podczas kontroli drogowej nagle ruszył na policjantów, skutkował pościgiem i zatrzymaniem w policyjnej blokadzie. Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. policja.pl

fot. policja.pl

W nocy z soboty na niedzielę, patrol policji w Słupsku zauważył szybko jadący ulicami miasta samochód. Kierowca , w rażący sposób łamał kolejne przepisy drogowe powodując duże zagrożenie dla innych osób.

Funkcjonariusze natychmiast udali się w pościg za tym samochodem jednak pirat pomimo dawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie zatrzymał się. Po przejechaniu kilkunastu ulic, sprawca próbował zaparkować swoje BMW na pobliskim parkingu, jednak widząc zbliżających się do niego policjantów, gwałtownie ruszył i zaczął uciekać w stronę wyjazdu ze Słupska. Dyżurny Policji natychmiast skierował w tamten rejon miasta inne radiowozy tworząc blokadę. Zatrzymany przez policjantów 27- letni kierowca przy kolejnej próbie ucieczki ruszając pojazdem spowodował kolizję z radiowozem i dopuścił się czynnej napaści na interweniującego funkcjonariusza. W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna nie jest pod wpływem alkoholu ani narkotyków. Za popełnione przez niego wykroczenia drogowe 27- letni mieszkaniec powiatu słupskiego otrzymał 18 punktów karnych i usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz