„WidziMiSię” w lęborskiej „Fregacie”

14 maja 2013r. | Drukuj

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” oraz Teatr Tańca „Jeszcze pięć minut…” zapraszają na premierę spektaklu pod tytułem „WidziMiSię”, która odbędzie się w czerwcu. Wstęp wolny.

LCK Fregata

LCK Fregata

Przedstawienie przygotowywane przez instruktorki tańca – Ewę Weber i Natalię Zając – odbędzie się 12 czerwca o godzinie 19:00 w Sali LCK „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12. Drugi spektakl 13 czerwca o tej samej porze. Jak zaznaczają twórczynie spektaklu, celem głównym jest zaprezentowanie w tańcu złożonej natury kobiety w różnych odsłonach. Tancerki w grupie piętnastoosobowej ćwiczą nad poszczególnymi choreografiami już od września 2012 roku. Wstęp wolny na podstawie wejściówek, które można odbierać w Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” przy alei Niepodległości 6 lub w kasie kina „Fregata”.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz