Łebska Placówka Straży Granicznej ma nowego komendanta

10 maja 2013r. | Drukuj

Od wczoraj Placówka Straży Granicznej w Łebie ma nowego komendanta. Kontradm. SG Piotr Stocki, komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej, powołał na to stanowisko mjr. SG Jarosława Manikowskiego, który od lutego pełnił obowiązki komendanta tej placówki.

morski.strazgraniczna.pl

morski.strazgraniczna.pl

Oficjalne wręczenie rozkazu odbyło się w Placówce Straży Granicznej w Łebie w obecności jej funkcjonariuszy. Kontradm. SG Piotr Stocki zwracając się do nowego komendanta, wyraził przekonanie, że mianowanie na to stanowisko będzie miało pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie placówki i przyczyni się do jeszcze lepszych wyników osiąganych przez funkcjonariuszy w niej pracujących. Pogratulował nowo mianowanemu komendantowi, życząc pomyślności i dalszych sukcesów.

Mjr SG Jarosław Manikowski pracę w Straży Granicznej rozpoczął w 1996 r. W czasie swojej służby przeszedł różne szczeble kariery zawodowej, od kontrolera w Granicznej Placówce Kontrolnej w Helu, aż do zastępcy komendanta Placówki Straży Granicznej w Łebie. W lutym tego roku Komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej powierzył mu obowiązki komendanta Placówki Straży Granicznej w Łebie.


Opublikowano w: Bez kategoriiLęborkWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz