Remont Estakady Kwiatkowskiego – kolejny etap prac

09 maja 2013r. | Drukuj

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w poniedziałek 13 maja rozpoczyna się  II etap remontu przegubów na Estakadzie Kwiatkowskiego. Potrwa on do 24 czerwca. Tymczasowa organizacja ruchu na czas II etapu robót zacznie obowiązywać od niedzieli 12 maja.

mat. prasowe

mat. prasowe

W tym etapie robót zamknięta zostanie dla ruchu jezdnia Estakady w kierunku Obwodnicy Trójmiasta na odcinku od ul. Hutniczej do ul. Morskiej. Na sąsiedniej jezdni Estakady Kwiatkowskiego na odcinku od ul. Hutniczej do ul. Morskiej zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy.

Zamknięta zostanie łącznica zjazdowa z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Morskiej z kierunku Obłuża. Zjazd z Estakady od strony Obłuża na ul. Morską będzie odbywał się łącznicą wjazdową „pod prąd”.

Dla kierunku ruchu od Obwodnicy Trójmiasta nie będzie przejazdu Estakadą nad ul. Morską, konieczny będzie przejazd dołem  „pod prąd” łącznicą przez skrzyżowanie z ul. Morską.

Nie będzie możliwości wjazdu z ul. Hutniczej na Estakadę Kwiatkowskiego w stronę ul. Morskiej. Możliwy będzie nawrót na węźle Estakady Kwiatkowskiego i ul. Wiśniewskiego. Zalecany objazd do ul. Morskiej z ul. Hutniczej będzie odbywał się poprzez ulice Piaskową, Północną i Pucką.

Kierowcy proszeni są o dostosowanie się do zmienionej tymczasowo organizacji ruchu.


Opublikowano w: GdyniaMotoGKWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz