Policjant z lęborskiej drogówki został nagrodzony

07 maja 2013r. | Drukuj

Policjant z lęborskiej drogówki, który 19 kwietnia zapobiegł katastrofie na przejeździe kolejowym w Mostach koło Lęborka, został wczoraj nagrodzony przez Dyrekcję PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Policjant otrzymał podziękowania, drobne upominki oraz dwa vouchery na bezpłatny przejazd pociągami PKP Intercity.

KPP Lębork

KPP Lębork

W poniedziałek w siedzibie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w Gdyni, mł.asp. Marcin Majchrzak z lęborskiej policji otrzymał z rąk Dyrektora PKP PLK Gdynia – Juliana Skrochockiego dyplom z podziękowaniami za postawę jaką wykazał się 19 kwietnia na przejeździe kolejowym w Mostach, gdzie swoim zachowaniem zapobiegł katastrofie. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele lokalnych i ogólnopolskich mediów.

Mł.asp. Marcin Majchrzak podczas wywiadów podkreślał, że nie zrobił nic nadzwyczajnego, że każdy powinien zachować się tak jak on. Mówił, że znalazł się w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu i po prostu zareagował instynktownie. Oprócz podziękowań od PKP PLK S.A. policjant lęborskiej drogówki otrzymał drobne upominki oraz dwa vouchery na bezpłatny przejazd PKP Intercity.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz