Tragiczna noc w powiecie słupskim. Na drogach zginęły cztery osoby

30 kwietnia 2013r. | Drukuj

Tragiczna noc na drogach powiatu słupskiego. W dwóch wypadkach zginęły cztery osoby, a jedna z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Przyczyny wypadków wyjaśnia słupska policja.

fot. GK

fot. GK

Do pierwszego tragicznego zdarzenia doszło przed północą na drodze ze Słupska do Dębnicy Kaszubskiej. W pobliży wsi Głobino na prostym odcinku szosy z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn Volkswagen Pasat zjechał z drogi i uderzył czołowo w drzewo.

– Samochodem jechało trzech mężczyzn. Kierowca pojazdu w stanie ciężkim trafił do szpitala. Dwaj mężczyźni w wieku 28 i 34 lat, którzy byli pasażerami zginęli na miejscu – informuje podkom. Robert Czerwiński, rzecznik prasowy policji w Słupsku.

Kilka godzin później na tym samym odcinku drogi zaledwie  kilkaset metrów dalej, doszło do kolejnego tragicznego wypadku. Jadący w stronę Słupska mały dostawczy Volkswagen zjechał z drogi wpadł w poślizg i z ogromną siła uderzył w drzewo.

fot. GK

fot. GK

– Samochód prawdopodobnie najpierw zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęli dwie osoby, które jechały samochodem – mówi podkom. Robert Czerwiński.

W wypadku zginął trzydziestoletni kierowca samochodu i 25 letnia pasażerka. Słupska policja wyjaśnia dokładne okoliczności obu wypadków. Choć najbardziej prawdopodobna przyczyną drugiego z nich było zderzenie z sarna. Tajemnicą pozostają wciąż okoliczności pierwszego z wypadków. Nieoficjalnie wiadomo, że policja podejrzewa, iż kierowca Pasata, który na prostym odcinku nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo, mógł być pod wpływem środków odurzających.


Opublikowano w: MotoGKPublicystykaSłupsk
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz