Tragedia w Celbowie koło Pucka. Pięć ofiar

20 kwietnia 2013r. | Drukuj

Pięciu mężczyzn zginęło dziś rano w wypadku drogowym w Celbowie koło Pucka. Samochód osobowy na śląskich numerach rejestracyjnych uderzył w drzewo.

Fot. TVN24

Fot. TVN24

Jk informuje TVN24, do zdarzenia doszło około 6.30 rano w miejscowości Celbowo (powiat pucki) na drodze wojewódzkiej nr 216. Samochód osobowy, którym jechało pięciu mężczyzn, z nieznanych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Wszystkie osoby, które jechały pojazdem, zginęły – poinformował rzecznik pomorskiej straży pożarnej Tadeusz Konkol.

Na miejscu pojawiły się służby ratownicze, ale nie były one w stanie uratować życia żadnego z mężczyzn.

– Ofiary śmiertelne to pięciu mężczyzn w wieku ok. 50 lat – poinformował rzecznik prasowy pomorskiej Państwowej Straży Pożarnej Tadeusz Konkol.

Mężczyźni pochodzili z Wyszkowa i Warszawy i zmierzali w kierunku Pucka i Władysławowa. Pojazd, którym jechali mężczyźni, to jeep na śląskich tablicach rejestracyjnych. Na miejscu wypadku pracowało pięć zastępów strażaków. Droga była zablokowana przez kilka godzin.


Opublikowano w: PublicystykaPuckWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz