Dużo cennych informacji na jednej stronie. Gdynia Rodzinna

17 kwietnia 2013r. | Drukuj

Dużo przydatnych i ciekawych informacji można znaleźć na stronie Gdynia Rodzinna. Wszystko co z rodziną i dziećmi związane. Edukacja, zdrowie, sport, co i gdzie robić wspólnie, dla dziecka czy po prostu lista miejsc przyjaznych rodzinie, to jedne z wielu kategorii jakie zawiera portal. Jednym słowem to kompendium wiedzy dla gdyńskich rodzin.

fot. kadr strony/GK

fot. kadr strony/GK

Gdyniarodzinna.pl to strona interaktywna. Użytkownicy mogą, po rejestracji, dodawać własne artykuły, ciekawe informacje i propozycje do kalendarza, a także wyrażać opinie na temat wydarzeń lub miejsc. Strona dostosowana jest do korzystania ze smartfonów, więc można to robić z każdego miejsca, w dowolnej chwili. Na stronie znajdują się informacje o zajęciach, warsztatach, projektach i programach dla rodzin. Wiadomości o tym, co się dzieje w danym dniu, można szybko znaleźć w kalendarium. Porcję najświeższych informacji można również otrzymać, zamawiając newsletter. Na stronie są też odnośniki do miejskich i zewnętrznych partnerów, miejsc przyjaznych rodzinie.

– Z serwisem współpracować będzie grupa blogerów. Mamy i tatowie będą uczestniczyć w różnych zajęciach, a następnie opisywać na stronie swoje wrażenia i informować, co jest warte polecenia. Ponieważ serwis ma być współtworzony przez rodziców, to już teraz gdyniarodzinna.pl zaprasza do przesyłania portretów rodzinnych – zdjęć i opowieści o sobie, o sposobach na rodzinnie spędzanie czasu wolnego – informują urzędnicy UM w Gdyni.

Program „Gdynia Rodzinna”, przyjęty przez Radę Miasta w październiku 2012 r., został opracowany przez radne: Beatę Łęgowską, Maję Wagner oraz Beatę Szadziul. Stanowi kompendium realizowanej przez Miasto polityki rodzinnej. Oprócz podsumowania dotychczasowych inicjatyw, proponuje nowe działania skierowane do wszystkich rodzin. Jest to projekt otwarty, a więc będzie na bieżąco aktualizowany i uzupełniany.

 


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz