Piraci drogowi miejcie się na baczności! Policja kontroluje

16 kwietnia 2013r. | Drukuj
Dziś, 16 kwietnia na drogach powiatu lęborskiego, jak i w całym województwie pomorskim policjanci prowadzą działania „Prędkość”.

KPP Lębork

KPP Lębork

W dniu dzisiejszym od wczesnych godzin rannych do północy kierowcy mogą spodziewać się wzmożonych kontroli na drodze. Akcja skierowana jest szczególnie do tych, którzy lubią nadmierną prędkość. Do walki z piratami drogowymi lęborska drogówka wykorzysta m.in. laserowy miernik prędkości oraz nowoczesny radar ręczny Iskra. Oprócz zatrzymywania kierowców na “suszarkę”, miłośnicy szybkiej jazdy muszą uważać na nieoznakowane radiowozy z wideo rejestratorem.

Celem działań jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości, egzekwowanie od kierujących stosowania się do ograniczeń prędkości oraz uświadomienie kierującym zagrożenia  jakie niesie za sobą nadmierna prędkość.

Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz