Międzynarodowe Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

11 kwietnia 2013r. | Drukuj

17 kwietnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku odbędą się Międzynarodowe, Pomorskie Metropolitalne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. W zeszłym roku w wydarzeniu wzięło udział 300 wystawców oraz kilkanaście tysięcy odwiedzających!

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Organizatorem targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Gdańsku. Przedsięwzięcie adresowane jest głównie do osób poszukujących zatrudnienia. 17 kwietnia w AmberExpo przy ul. Żaglowej 11, swoją ofertę zaprezentują zarówno polscy, jak i zagraniczni pracodawcy. Organizatorzy przygotowali łącznie ponad 200 miejsc wystawienniczych z czego większość przeznaczono dla firm.

Ponadto targi będą doskonałą okazją do spotkania się z doradcami zawodowymi, doradcami EURES, Agencjami zatrudnienia, przedstawicielami szkół i uczelni wyższych oraz instytucjami z otoczenia przedsiębiorczości. Dzięki temu targi to wydarzenie ważne nie tylko dla osób poszukujących pracy w wybranej firmie, ale również dla tych , które chcą rozpocząć własną działalność lub poszerzyć czy podnieść swoje kwalifikacje.

Dla odwiedzających przewiduje się również loterie oraz szereg innych atrakcji.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz