Mamy do rozdania bilety do kina!

11 kwietnia 2013r. | Drukuj

Mamy do rozdania bilety do kina na dwa wydarzenia. Jedno z nich skierowane jest tylko do Pań. 16 kwietnia pokaz filmu „Panaceum” w ramach akcji Kino na Obcasach. Kolejne dzień później może zainteresować każdego, a zwłaszcza fanów Queen.

fot. Multikino Rumia/Multikino

fot. Multikino Rumia/Multikino

Zapraszamy wszystkie Panie 16 kwietnia we wtorek do Kina na Obcasach na pokaz filmu „Panaceum”. Film opowiada o życiu Emily, które ulega rozsypce, kiedy jej mąż trafia do więzienia za oszustwa finansowe. Z głębokiej depresji próbuje wyciągnąć ją psychiatra dr Jonathan Banks. Po wielu nieudanych próbach leczenia różnymi antydepresantami, przepisuje Emily nowy, eksperymentalny lek. Skutki uboczne, wynikające z przyjmowania niesprawdzonego środka, zmieniają jej życie w piekło… Start: godz. 20.00.

mat. prasowe

mat. prasowe

Mamy do rozdania: podwójne zaproszenie do Gdyni, podwójne zaproszenie do Sopotu i podwójne zaproszenie do Gdańska. Wystarczy napisać maila z imieniem i nazwiskiem oraz wyborem kina, na adres [email protected] do godziny 12.00 w dniu imprezy.

Kolejne wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia na prośbę widzów o godzinie 20:00. Zapraszamy do Multikina na powtórkę koncertu Hungarian Rhapsody: Queen Live In Budapest ’86. Oprócz jedynego koncertu zarejestrowanego za żelazną kurtyną pokazany zostanie wyjątkowy 25 minutowy dokument ukazujący jaką drogę przeszedł zespół od Live Aid do Magic Tour. Dokument w oryginalnej wersji językowej. Całość trwa 115 minut.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Na koncert mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia do Gdańska. Wystarczy napisać maila z imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] do godziny 12.00 w dniu imprezy.

 

 


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz