Udawał aktora i wyłudzał usługi hotelowe. Został zatrzymany

11 kwietnia 2013r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska zatrzymali 42-letniego mieszkańca województwa zachodniopomorskiego, który wyłudzał usługi hotelowe nie płacąc za wynajmowane pokoje. Sprawca, twierdząc, że jest znanym aktorem teatralnym oszukał właściciela hotelu na blisko 1300 złotych. Został zatrzymany w chwili gdy próbował uciekać przez okno przez które najpierw wyrzucił podręczny bagaż. Policjanci ustalają teraz, czy oszust nie dopuścił się podobnych przestępstw na terenie innych województw. Za oszustwo grozi mu teraz kara nawet do 8 lat więzienia.

fot. archiwum

fot. archiwum

Do zatrzymania oszusta hotelowego doszło w Słupsku . Policjanci z I komisariatu otrzymali telefon od właściciela miejscowego hotelu, o problemach z jednym z klientów. Okazało się, że 42 letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego od kilku dni wynajmował tam dwa pokoje. Twierdząc, że jest znanym aktorem teatralnym, korzystał z oferowanych usług i zapewniał, że rachunek zostanie uregulowany przez dyrekcję jego teatru. Kiedy właściciel pensjonatu, chcąc upewnić się co do tożsamości aktora zadzwonił do tego teatru, w rozmowie telefonicznej okazało się, że wskazywana osoba tam nigdy nie pracowała. Kiedy przyszło do płacenia rachunku opiewającego na 1300 złotych, fałszywy aktor próbował opuścić hotel. Pracownicy hotelu wezwali policjantów, którzy zastali oszusta w chwili gdy próbował uciekać przez okno swojego apartamentu , przez które wcześniej wyrzucił swoje podręczne rzeczy. Sprawca tego oszustwa, został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jak się okazało w chwili zatrzymani był nietrzeźwy.  Zostanie przesłuchany i jeśli się potwierdzą zarzuty że działając w ten sposób oszukiwał w innych hotelach, za to i inne przestępstwa grozić mu może kara nawet do 8 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz