Koncert Dominic John Sebastian w Redzie. Posłuchaj

10 kwietnia 2013r. | Drukuj

20 kwietnia w sali kultury MOKSiR w Redzie odbędzie się koncert Dominica John Sebastiana, który swoje inspiracje muzyczne czerpie z podróży. Jego drugim domem, jak sam pisze jest Irlandia, gdzie pierwsze jego utwory były grane m.in w lokalnych rozgłośniach.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Podczas koncertu w Redzie Dominic zagra w składzie 3-osobowym prezentując swoje autorskie piosenki znane już trójmiejskim odbiorcom muzyki akustycznej, a także kilka nowych kompozycji.

Dominic John Sebastian – singer-songwriter, autor piosenek i wokalista tworzący w nurcie anglojęzycznego folk-rock’a i folku współczesnego o szerokim brzmieniu i różnorodnych wpływach. Dźwięki jego gitary akustycznej i wokal przepełnione są pasją i emocjami. Podczas koncertów Dominic’a nie brakuje jednak popowych i bluesowych akcentów. Występuje zarówno solo jak i z zespołem. Najczęściej gra koncerty w 3-osobowym składzie z różnorodnym instrumentarium akustycznym (m.in. gitara, flety, akordeon, orchestral bells, harmonijka ustna, cajon). Na scenie Dominic prezentuje dużą żywiołowość i głęboko emocjonalną interpretację swoich piosenek opowiadających w metaforycznym sensie o miejscach, ludziach, relacjach i doświadczeniach.

Na początku tego roku Dominic wydał swoją koncertową EP-kę „My Road” przygotowując się obecnie do nagrania albumu studyjnego.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz