Do wygrania plac zabaw dla Lęborka

08 kwietnia 2013r. | Drukuj
Dziś ruszyła czwarta edycja, organizowanego przez Fundację Muszkieterów, ogólnopolskiego plebiscytu „Zagłosuj na Swoje Miasto”. Mieszkańcy 171 miejscowości,  wybiorą dwie lokalizacje dla kolejnych placów zabaw. Zachęcamy do udziału w konkursie o nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla Lęborka! Głosowanie potrwa do 27 maja.
UM Lębork

UM Lębork

W ramach plebiscytu „Zagłosuj na swoje miasto”, mieszkańcy Lęborka będą mogli wysyłać SMS o treści PLAC.70 pod numer 7155. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W dwóch miejscowościach, które uzyskają największą liczbę głosów, zostaną wybudowane nowoczesne, kolorowe i bezpieczne place zabaw, ufundowane przez Fundacje Muszkieterów. Każdy z nich będzie kosztował blisko 30 tys. zł.

Głosowanie potrwa do 27 maja do godz. 12:00. Ogłoszenie zwycięskich miast nastąpi tego samego dnia o godz. 15:00, a wyniki zamieszczone zostaną w na stronie internetowej konkursu:www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

W ciągu pięciu lat trwania akcji „Place Zabaw Muszkieterowie”, Fundacji Muszkieterów udało się wybudować 90 takich placów. Łączna wartość zakupu sprzętu i montażu zestawów zabawowych przekroczyła 2,7 mln złotych. W zeszłorocznym konkursie „Zagłosuj na Swoje Miasto” zwycięzył Szczecinek. Place zabaw powstały także w Choszcznie i Wieluniu, gdyż obie miejscowości zdobywając taka samą ilość głosów znalazły się na drugim miejscu. Docelowo Muszkieterowie zamierzają postawić place zabaw w każdej miejscowości, w której znajdują się supermarkety Intermarché i Bricomarché.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz