Gdynia: Zmiany w ruchu, zamknięta Estakada Kwiatkowskiego

08 kwietnia 2013r. | Drukuj

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że 10 kwietnia 2013 r. rozpoczyna się remont przegubów na Estakadzie Kwiatkowskiego. Remontowane będą przeguby nad ul. Opata Hackiego i w rejonie ul. Unruga. Roboty będą prowadzone w trzech etapach. Termin zakończenia całości prac przewidywany jest do 10 września 2013 r.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Jak podaje Urząd Miasta w Gdyni,  pierwszej kolejności remontowane będą przeguby nad ul. Opata Hackiego – w dwóch etapach: I potrwa do 15 maja 2013 r., II – do 30 czerwca 2013 r. Tymczasowa organizacja ruchu na czas robót zacznie obowiązywać 10 kwietnia 2013 r. o godz. 4.00. Organizacja ruchu będzie wprowadzana stopniowo w nocy 9/10 kwietnia 2013 r.

W pierwszym etapie robót zamknięta zostanie dla ruchu jezdnia Estakady w kierunku Obłuża na odcinku od ul. Morskiej do ul. Hutniczej. Na sąsiedniej jezdni Estakady Kwiatkowskiego na odcinku od ul. Hutniczej do ul. Morskiej zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy. Zamknięta zostanie łącznica wjazdowa na Estakadę Kwiatkowskiego z ul. Morskiej w kierunku Obłuża. Wjazd na Estakadę od strony ul. Morskiej w stronę Obłuża będzie odbywał się łącznicą zjazdową „pod prąd”. Dla kierunku ruchu od Obłuża do Obwodnicy Trójmiasta nie będzie przejazdu Estakadą nad ul. Morską, konieczny będzie przejazd dołem łącznicami przez skrzyżowanie z ul. Morską.

Nie będzie możliwości zjazdu z Estakady od strony ul. Morskiej do ul. Hutniczej. Objazd do ul. Hutniczej będzie odbywał się poprzez nawrót na węźle Estakady Kwiatkowskiego i ul. Wiśniewskiego. ZDiZ przeprasza za utrudnienia i prosi kierowców o dostosowanie się do zmienionej tymczasowo organizacji ruchu.

Ponadto wystąpią także utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w tym rejonie.

mat. prasowe

mat. prasowe


Opublikowano w: GdyniaMotoGKTrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze