Mieszkańcy Pucka i okolic zainteresowani pracą w policji

08 kwietnia 2013r. | Drukuj

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Pucku wzięli udział w II Targach Pracy i Edukacji. Organizatorem przedsięwzięcia było Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Pucku. To już drugie w tym roku targi, w których aktywny udział bierze pucka komenda.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Po raz drugi w tym roku Komenda Powiatowa Policji w Pucku brała aktywny udział w powiatowych targach Pracy. Punkt informacyjny, w którym przedstawiciele puckiej komendy udzielali informacji cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Pracownik zespołu kadr odpowiadał na pytania nie tylko młodzieży szkolnej, ale i osób starszych, które poszukiwały zatrudnienia dla siebie i członków swoich rodzin, natomiast funkcjonariusz opowiadał młodzieży szkolnej po prostu: jak to jest być policjantem – informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Pytania uczniów skupiały się przede wszystkim na procedurze konkursowej oraz wymaganej dokumentacji, jaką należy złożyć starając się o pracę w Policji oraz warunkach Pracy w Policji i ewentualnego kontynuowania studiów w trakcie służby. – Atuty, jakie przemawiają za podjęciem pracy w Policji to przede wszystkim stała praca dająca poczucie bezpieczeństwa finansowego i ciekawa z uwagi na różnorodność kierunkową: od typowo prewencyjnej, dalej komórkę ruchu drogowego, kończąc na kryminalnej związanej bezpośrednio z pracą dochodzeniowo śledczą i operacyjną. Kolejnym również istotnym elementem pracy w Policji jest przede wszystkim szeroko rozumiana pomoc osobom pokrzywdzonym i stanie na straży prawa. To główne elementy, które cechują służbę w Policji – dodaje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Każdy z zainteresowanych otrzymał ulotkę informacyjną, a na zdeklarowanych czekały kwestionariusze osobowe kandydatów do służby w Policji.


Opublikowano w: Praca i biznesPuckWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz