Kiedy żart w Internecie staje się cyberprzemocą? Konferencja

06 kwietnia 2013r. | Drukuj

Miasto Gdańsk, Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień i Fundacja Citizen Project serdecznie zapraszają do udziału w konferencji warsztatowej pod tytułem: „Dynamiczna Tożsamość – Cyberprzemoc a żart ” organizowanej w ramach projektu edukacyjnego: „Dynamiczna Tożsamość – Warsztat online jako dialog pokoleń”.

Konferencja adresowana jest do młodzieży, opiekunów, rodziców, wychowawców, psychologów, pedagogów i nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką. W dyskusji warsztatowej toczyć się będzie międzypokoleniowa rozmowa na temat tego, w jakim momencie żart w Internecie przestaje być żartem, a staje się sytuacją trudną – cyberprzemocą. Będziemy szukali odpowiedzi na to, jak tworzyć i umacniać porozumienie międzypokoleniowe, które pozwoli na komunikację w sytuacjach trudnych.

fot. mat.prasowe

fot. mat.prasowe

Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia (poniedziałek) 2013 r. w godz. 15.30-19.30 w Ateneum – Szkole Wyższej przy ul. Wały Piastowskie 1 w Gdańsku. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: [email protected]. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu otrzymają potwierdzenie mailowe przyjęcia zgłoszenia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

mat. prasowe

mat. prasowe

Partnerami konferencji są: Muzeum Narodowe w Gdańsku, Ateneum – Szkoła Wyższa, Komenda Miejska Policji w Gdańsku, Fundacja Ezzev. Patronat medialny objęły: Radio Gdańsk, Pomorska TV i Gazeta Kaszubska. Projekt realizowany jest w ramach programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Konferencja – w ramach projektu „Dynamiczna tożsamość – warsztaty online jako dialog”.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Podstawą idei konceptu „Dynamiczna Tożsamość” jest to, że dane online o nas są ważne: dane, którymi dzielimy się w Internecie o sobie oraz dane, które inni o nas umieszczają w Internecie. Z wszystkich tych danych pojawia się nasza digitalna tożsamość. To kim jesteśmy w Internecie jest coraz ważniejsze dla naszej autodefinicji i dla opinii innych o nas i naszej opinii o innych. Autorami projektu są Beata Staszyńska i Onno Hansen. Program konferencji na stronie www.gcpu.pl.

 


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz