Rumia biega. To już piętnasta edycja

04 kwietnia 2013r. | Drukuj

Po wielkanocnym łakomstwie czas troszkę się rozruszać. Po raz piętnasty odbędzie się w Rumi Bieg Wielkanocny. Wszyscy chętni mogą wziąć w nim udział. Trasa będzie przebiegać przez tereny ujęć wody przy ul. Gdańskiej. Start w sobotę 6 kwietnia.

mat. prasowe

mat. prasowe

Burmistrz Miasta Rumi i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają w najbliższą sobotę, 6 kwietnia 2013r. wszystkich chętnych do udziału w XV Biegu Wielkanocnym, który tradycyjnie odbędzie się Rumi. Tym razem trasa będzie przebiegać przez tereny ujęć wody przy ul. Gdańskiej, naprzeciwko skate parku – informuje Monika Kosińska z UM w Rumi. Przed startem będzie czas na zapoznanie się z trasa, która podzielona będzie na dwie kategorie chłopcy i dziewczęta. Krótsze trasy wytyczone są dla młodszych zawodników, dłuższe konsekwentnie dla starszych.  Zapisy trwać będą od godz. 9 do 9.30. Pierwszy bieg zaplanowano na godz. 10.15. Bieg główny, czyli kategoria open – dla wszystkich – rozpocznie się o godzinie 11.20, trasa wyniesie 5600 m.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz