Maraton z matematyki dla maturzystów

04 kwietnia 2013r. | Drukuj

Z myślą o maturzystach Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni prowadzi zapisy na maraton z matematyki, który odbędzie się w dniach 23, 25 i 26 kwietnia. 2013 r. To dobra okazja, aby powtórzyć matematykę przed maturą.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Kurs dedykowany jest tym, którzy matematykę zdawać będą na poziomie podstawowym, obejmie 9 godzin lekcyjnych. Udział w kursie to szansa na gruntowną i efektywną powtórkę, przećwiczenie zakresu maturalnego, ugruntowanie wiedzy pod okiem profesjonalistów. To także okazja, aby nie tylko powtórzyć i utrwalić materiał, ale wysłuchać wielu cennych rad, jak dobrze wypaść na egzaminie maturalnym – informuje Alicja Peplińska, kierownik działu Marketingu i PR WSAiB.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, przy ul. Kieleckiej 7 – tuż obok stacji SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana, w godz. 16.30-18.45. Koszt 90 zł. Obowiązuje limit miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz