Ukrywał narkotyki w zabawce

29 marca 2013r. | Drukuj

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komedy Miejskiej w Słupsku zatrzymali 32-letniego mieszkańca tego miasta, który w ogrodowej altanie ukrywał narkotyki. 40 gram amfetaminy schowane były w specjalnych skrytkach, a jedną z nich była dziecięca maskotka. Za posiadanie znacznych ilości amfetaminy grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

www.dziennikpaslecki.pl

www.dziennikpaslecki.pl

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku ustalili, kolejną osobę wobec której istniało podejrzenie posiadania znacznych ilości narkotyków. Wczoraj funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań na terenie Słupska . W trakcie przeszukania mieszkania i altany ogrodowej Policjanci zabezpieczyli ponad 40 gram amfetaminy. Narkotyki schowane były w kilku miejscach w specjalnych schowkach. Jednym z nich była maskotka dziecięca, we wnętrzu której znajdował się worek foliowy z zawartością białego proszku.

Zabezpieczone przez policjantów narkotyki będą stanowić dowód w postępowaniu przeciwko zatrzymanemu słupszczaninowi. 32 latek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie ma charakter rozwojowy i niewykluczone, że dojdzie do kolejnych zatrzymań.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz