Kompletnie pijani włamali się do lokalu. Zostali zatrzymani

29 marca 2013r. | Drukuj

Policjanci z Łeby zatrzymali trzech mężczyzn, którzy włamali się do lokalu gastronomicznego i wynieśli z jego wnętrza przedmioty o wartości ponad 25 tys. zł. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork

KPP Lębork

Policjanci z Łeby dziś rano zatrzymali trzech mężczyzn, którzy włamali się do jednego z lokali przy ulicy Kościuszki. Złapani na gorącym uczynku łebianie mieli przy sobie skradzione z wnętrza przedmioty: 4 butle gazowe, 3 frytkownice, wentylator i aluminiową drabinę o łącznej wartości ponad 25 tys. zł. Całe skradzione mienie odzyskano i przekazano właścicielowi. Włamywacze byli mocno pijani i całkowicie zaskoczeni widokiem policjantów. Zatrzymani zostali przewiezieni do lęborskiej komendy. Troje mieszkańców Łeby w wieku 62, 54 i 36 lat, gdy tylko wytrzeźwieją zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz