Był zbyt nerwowy i przez to wpadł. Święta za kratkami?

29 marca 2013r. | Drukuj

Dziś nad ranem policjanci z Lęborka zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie dwa woreczki z marihuaną. Mężczyzna został przewieziony do komendy gdzie czeka na przesłuchanie i zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawiania wolności.

KPP Lębork

KPP Lębork

W piątek po godzinie 3 policjanci z Lęborka zauważyli w Pogorszewie stojące na poboczu bmw na irlandzkich tablicach rejestracyjnych, w którym siedzieli dwaj młodzi mężczyźni. Gdy funkcjonariusze zaczęli legitymować mężczyzn jedne z nich zaczął się niespokojnie zachowywać, co zwróciło uwagę mundurowych. Jak się okazało podczas przeszukania u jednego z mężczyzn policjanci znaleźli dwa woreczki strunowe z suszem roślinnym. Po badaniu testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Jej posiadacza, 26-letniego mieszkańca gm. Nowa Wieś Lęborska pracującego w Irlandii, zatrzymano i przewieziono do komendy, gdzie dzisiaj będzie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

KPP Lębork

KPP Lębork

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz