Anna Przybylska będzie zachęcać do aktywnego trybu życia

29 marca 2013r. | Drukuj

W ramach nowej gdyńska kampanii znani gdynianie będą zachęcać mieszkańców do całorocznej aktywności i korzystania z plenerowej urody Gdyni. Pierwsze spotkanie na Bulwarze Nadmorskim.

fot. Bulwar Nadmorski/GK

fot. Bulwar Nadmorski/GK

Tuż po świętach, 2 kwietnia 2013 r. (wtorek), zapraszamy Państwa o godz. 11.00 do restauracji F. Minga przy Bulwarze Nadmorskim w Gdyni  na prezentację nowej gdyńskiej kampanii – informuje Paulina Dobrowolska z Gdyńskiego Ośrodeka Sportu i Rekreacji. – Gośćmi konferencji będą ambasadorzy kampanii – znani gdynianie: aktorzy Anna Przybylska i Joachim Lamża oraz dziennikarz i prezenter „Wiadomości” Michał Adamczyk, a także prezydent Wojciech Szczurek. Spotkanie poprowadzi Łukasz Grass. Jak zapowiada Dobrowolska obowiązuje dress code – Ważne, aby było wygodnie i swobodnie. Dres jak najbardziej wskazany! Po konferencji zapraszamy bowiem, na pierwszy trening w ramach kampanii. Na spotkanie podwozić będzie bus, który odjedzie spod Urzędu Miasta w Gdyni o godz. 10:45.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz