Wielki mecz rugby w Gdyni: Polska – Ukraina. Wstęp wolny

28 marca 2013r. | Drukuj

Reprezentacje Polski i Ukrainy w rugby zmierzą się na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Będzie to mecz w ramach Pucharu Narodów Europy. Wstęp dla kibiców jest wolny.

Reprezentacje Polski i Ukrainy w rugby zmierzą się 30 marca 2013 r. (sobota) o godz. 18.00 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Będzie to mecz w ramach Pucharu Narodów Europy.  Przypominamy, że reprezentacja Polski w rozgrywkach Pucharu Narodów Europy występuje w grupie 1B, a jej przeciwnikami są drużyny: Szwecji, Czech, Niemiec, Ukrainy i Mołdawii. Zwycięzca awansuje do grupy A, najwyższej w tych rozgrywkach. W obecnej edycji biało-czerwoni są niepokonani. Jesienią ubiegłego roku pokonali Czechów i Niemców. Zajmują trzecie miejsce w grupie, ale rozegrali jeden mecz mniej niż prowadzące drużyny Niemiec i Ukrainy. Sobotnie zwycięstwo pozwoliłoby objąć prowadzenie w tabeli.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

W przerwie meczu ogłoszony zostanie laureat tytułu „Rugbista Roku”, wybrany w plebiscycie RugbyPolska.pl, największego polskiego portalu poświęconego tej dyscyplinie. W gronie 15 najlepszych graczy polskich klubów i reprezentacji są zawodnicy Arki Gdynia oraz innych trójmiejskich klubów. Przy bramach wejściowych na kibiców czekać będzie prezent powitalny – 600 biało-czerwonych flag. Warto zatem przyjść wcześniej.

 


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz