Kolejna kradzież sklepowa w Słupsku

26 marca 2013r. | Drukuj

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 47-letniemu mężczyźnie, którego za kradzież laserowego dalmierza zatrzymali słupscy policjanci. Sprawcę zarejestrował sklepowy monitoring.

www.dziennikpaslecki.pl

www.dziennikpaslecki.pl

O kradzieży w jednym ze sklepów z materiałami budowlanymi zawiadomili słupskich policjantów pracownicy ochrony. Sprzedawcy obserwując monitoring sklepowy zarejestrowali mężczyznę, który nerwowo rozglądał się stojąc w pobliżu regału z narzędziami. Podejrzenia pracowników, że mogło dojść do kradzieży okazały się uzasadnione. Ujęty tuż za linią kas mężczyzna miał w kieszeni ukryty laserowy dalmierz o wartości 430 złotych. Policjanci, którzy natychmiast przyjechali na to zgłoszenie ustalili tożsamość sprawcy. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec powiatu słupskiego. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia przesłuchany. Zarzuty kradzieży, które usłyszał niosą za sobą konsekwencje sądowego wyroku, nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz