Matt Dusk nie doleciał

19 grudnia 2010r. | Drukuj

Charytatywny koncert świąteczny Matta Duska w Gdańsku odwołany. Plany kanadyjskiego muzyka pokrzyżowały śnieżyce w Europie Zachodniej. Zamknięte jest lotnisko w Paryżu, gdzie Matt Dusk koncertował wczoraj.

Fot. mattdusk.com


Kanadyjski muzyk jazzowy miał przybyć w niedzielę do Gdańska jako gwiazda Charytatywnego Koncertu Świątecznego w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance. Dochód z dwóch koncertów miał być przeznaczony na wsparcie działań Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej. Matt Dusk, 32-letni kanadyjski muzyk jazzowy, miał po raz pierwszy wystąpić w  Trójmieście. Wczoraj koncertował w Paryżu i tam utknął z powodu fatalnej pogody i braku połączeń lotniczych. Na lotnisku Charles de Gaulle odwołano   wszystkie loty z powodu śnieżyc. Podobna sytuacja jest na lotniskach w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Fot. GK


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz