Przyjdź na Powiatowe Targi Edukacyjne

15 kwietnia 2013r. | Drukuj

15 kwietnia o godz. 10.00 w Zespole Szkół Mechaniczno – Informatycznych w Lęborku (ul.Marcinkowskiego 1, duża aula) rozpoczną się Powiatowe Targi Edukacyjne, na których zaprezentowana będzie pełna oferta szkół ponadgimnazjalnych powiatu lęborskiego.

Fot. blogspot.com

Fot. blogspot.com

Targi to także okazja do osobistego poznania każdej ze szkół, rozmowa z nauczycielami, dyrektorami szkół i uczniami. Podczas targów zainteresowani uczniowie otrzymają foldery i informatory z poszczególnych placówek. Obecność w Lęborku w tym dniu będzie również świetną okazją do poznania miasta przez gimnazjalistów spoza Lęborka. Zaprosimy uczniów na wycieczkę po mieście, zwiedzanie muzeum i innych ciekawych obiektów.

Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbędą się 15 kwietnia będą jedyną okazją do tak kompleksowego poznania oferty szkół ponadgimnazjalnych i spotkania ze społecznościami szkolnymi.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz