Utrudnienia dla pasażerów trójmiejskiej SKM-ki

20 marca 2013r. | Drukuj

Od wczesnego poranka kłopoty mieli pasażerowie, którzy korzystają z SKM w obrębie Trójmiasta. Przyczyną były zepsute pociągi Przewozów Regionalnych. Chociaż przeszkody usunięto, wciąż trwa rozładowanie ruchu.

fot. Sławomir Łukaszuk

fot. Sławomir Łukaszuk

Około godz. 6.30 doszło do pierwszej awarii pociągu dalekobieżnego z Malborka do Gdyni Chyloni. Skład zepsuł się na stacji w Sopocie. Około godz. 7.30 popsuł się kolejny pociąg tej samej relacji na stacji Gdynia Orłowo.

Jak poinformowała Teresa Mudlaf z Przewozów Regionalnych, pierwszy pociąg usunięto dopiero po godz. 7.00 ,a drugi po godz. 9.00. Przez remont wszystkie pociągi w tym miejscu muszą kursować po jednym torze, dlatego powstał korek.

– Niestety opóźnienia, które dotknęły pasażerów SKM nie są z naszej winy. My po prostu udostępniamy tory pociągom Przewozów Regionalnych. Były godziny szczytu, dlatego pociągi tak długo musiały czekać na rozładowanie tego korka – dodaje Marcin Głuszek, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży SKM.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz