Jeszcze dwa tygodnie na składanie deklaracji!

15 marca 2013r. | Drukuj

Do 31 marca 2013 roku mieszkańcy Rumi zobowiązani są do złożenia deklaracji, w której należy określić liczbę osób zamieszkujących daną nieruchomość oraz sposób w jaki gospodarowanie będą odpady komunalne.

fot. Urząd Miasta Rumia/mat. prasowe

fot. Urząd Miasta Rumia/mat. prasowe

W związku ze zmianą ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, Burmistrz Miasta Rumi informuje właścicieli nieruchomości, że do 31 marca 2013 roku, zobowiązani są do złożenia deklaracji określającej liczbę osób zamieszkujących na danej nieruchomości oraz sposób gromadzenia odpadów. Szczegółowe informacje na ten temat oraz szczegóły nowego systemu gospodarowania odpadami można zaleźć w marcowym numerze Biuletynu Informacyjnego Urzędu Miasta Rumi „Rumskie Nowiny” oraz na stronie internetowej: www.miasto.rumia.pl w zakładce: Ochrona środowiska.

Do pobrania

Deklaracja

Na czym polega segregacja


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Leszek pisze:

    Chcę zapłacić za cały rok przez internet, ale miasto nigdzie nie podało numeru konta, na które mam płacić. Zamiast mądrości na temat rugbystów w Rumi wolałbym link przekierowujący do arkusza płatności. Aby się czegoś dowiedzieć pewnie należy udać się osobiście do wioskowej kasy.

Dodaj komentarz