Nowi funkcjonariusze w lęborskiej policji

14 marca 2013r. | Drukuj

Do Komendy Powiatowej Policji w Lęborku trafili nowi policjanci. Trzech panów wstąpiło w szeregi Policji i już za kilka miesięcy wyjdą patrolować ulice. Do końca tego roku, łącznie 11 nowych funkcjonariuszy, w tym cztery kobiety, będzie można spotkać na ulicach naszego miasta.

KPP Lębork

KPP Lębork

Dzisiaj trzech nowych policjantów przywitał w lęborskiej komendzie z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku – kom. Krzysztof Świątczak. Post. Krzysztof Hebel, post. Artur Fijałkowski i post. Marek Klein już za kilka miesięcy po ukończeniu kursu podstawowego zasilą szeregi lęborskich policjantów. Różne były ich dotychczasowe drogi zawodowe jednak wspólnie wybrali służbę dla kraju. Do końca bieżącego roku łącznie 11 nowych funkcjonariuszy, w tym cztery panie, zasili szeregi lęborskich policjantów, których będzie można spotkać w trakcie patroli ulic naszego miasta.

Podczas spotkania z nowymi pracownikami z-ca Komendanta KPP w Lęborku zapoznał ich z ogólną charakterystyką służby w formacji mundurowej, wspomniał o wyrzeczeniach jakie niesie praca w mundurze policyjnym i zapoznał z zasadami etyki zawodowej policjanta. Już za kilka dni nowo przyjęta trójka policjantów będzie brać udział w uroczystym ślubowaniu jakie odbędzie się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.


Opublikowano w: Lębork
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze