Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej. Weź udział w konkursie

14 marca 2013r. | Drukuj

Do 21 marca mogą zgłaszać się kandydaci, którzy w 2012 roku w sposób wyróżniający promowali Ziemię Lęborską. Główną nagrodą w konkursie jest nadanie Certyfikatu Promocji Ziemi Lęborskiej. Laureaci i firmy wyróżnione będą mieli prawo używać tego tytułu w promocji swojej działalności gospodarczej i społecznej.

GK

GK

 Celem konkursu jest coroczne wyróżnianie i nagradzanie najaktywniejszych podmiotów i osób fizycznych z regionu Ziemi Lęborskiej za działalność promocyjną oraz popularyzacja osiągnięć gospodarczych i społecznych. Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej nadawany jest uchwałą Zarządu Powiatu Lęborskiego dla osób i podmiotów wybranych spośród złożonych wniosków, po ich zweryfikowaniu i zaopiniowaniu przez powołaną w tym celu zarządzeniem Starosty Lęborskiego Kapitułę Certyfikatu Promocji Ziemi Lęborskiej.

Do nadania Certyfikatu może być zgłoszony lub ubiegać się osobiście każdy podmiot prawny lub osoba fizyczna, która w sposób wyróżniający promuje Ziemię Lęborską przynajmniej na forum regionalnym (wojewódzkim) poprzez znaczący sukces gospodarczy, ekonomiczny, naukowy, artystyczny lub poprzez wybitne zasługi w działalności społecznej, które zyskały medialny rozgłos o zasięgu co najmniej regionalnym. Do nadania Certyfikatu może zgłoszony być również produkt turystyczny lub atrakcja turystyczna ciesząca się uznaną, wzrastającą w ocenianym roku, renomą odwiedzających osób spoza terenu Ziemi Lęborskiej.

Uzyskanie Certyfikatu jest możliwe za szczególne osiągnięcia w promowaniu Ziemi Lęborskiej, np. w kategorii: „Przedsiębiorstwo Ziemi Lęborskiej” „Produkt turystyczny Ziemi Lęborskiej”, za szczególną działalność społeczną, wybitne osiągnięcia naukowe lub artystyczne. Ostateczne kategorie corocznie ustali Kapituła Certyfikatu na podstawie nominacji zgłoszonych przez uprawnione podmioty.

 Karta zgłoszeniowa oraz regulamin konkursu na stronie www.powiat-lebork.com


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz