Wyniósł z hali produkcyjnej 80 puszek konserw rybnych. Grozi mu 5 lat

12 marca 2013r. | Drukuj

Zarzut kradzieży 80 sztuk konserw rybnych z zakładu na terenie Gminy Krokowa usłyszał 48-latek. Zawiadomieni przez ochronę miejscowi mundurowi znaleźli puszki z rybą w samochodzie sprawcy, a jego przewieźli do policyjnego aresztu. Za kradzież mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Pucku

fot. Komenda Powiatowa Policji w Pucku

Do przestępstwa doszło w nocy 10 marca br. na terenie hali produkcyjnej w Gminie Krokowa. Śledczy z miejscowego komisariatu ustalili, że 48-letni pracownik firmy sprzątającej zakład produkcji ryb wykorzystał nieuwagę pracowników i zabrał 80 sztuk puszek konserwy rybnej i schował je w samochodzie. O podejrzeniu kradzieży policjantów zawiadomiła ochrona.

Funkcjonariusze przeszukali auto i znaleźli towar warty ponad 250 złotych. Podejrzany o kradzież 48-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – informuje st. asp. Łukasz Dettlaff, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem, śledczy postawili mu już zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz