Biuro podróży „Tramp” zawiesiło działalność

08 marca 2013r. | Drukuj

Biuro turystyczne „Tramp” z Gdyni ogłosiło bankructwo. Piotr Szumilewicz, właściciel biura, złożył wczoraj oświadczenie o niewypłacalności do Marszałka Województwa Pomorskiego.

tramp.gda.pl

tramp.gda.pl

Działalność gdyńskiego biura „Tramp” została zawieszona, a wszelkie wyjazdy odwołane. Osoby, które wpłaciły zaliczkę na wyjazd organizowany przez biuro, mogą zgłaszać się po jej zwrot do Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku.

Gwarancja turystyczna opiewa na kwotę 502 117,97 złotych. Obecnie nie ma żadnych klientów przebywających na wyjazdach organizowanych przez biuro w związku z czym nie ma żadnych kosztów związanych z organizacją powrotów klientów do kraju. Wszystkie pieniądze z gwarancji będą więc przekazane na zwrot wpłaconych zaliczek. Na razie nie wiadomo czy kwota gwarancji wystarczy na spłatę wszystkich zobowiązań. Procedura zgłaszania się poszkodowanych może potrwać nawet do kwietnia 2014 r. i dopiero po jej zakończeniu będą wypłacane zaliczki.


Opublikowano w: GdyniaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz