Pod wpływem alkoholu chciała zdać egzamin na prawo jazdy

07 marca 2013r. | Drukuj

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Słupsku do egzaminu państwowego na prawo jazdy przystąpiła kursantka będąca pod wpływem alkoholu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości i urządzenie wykazało prawie 0,4 promila alkoholu w jej organizmie. Kierowanie pojazdem w stanie po spożyciu alkoholu jest wykroczeniem, zagrożonym karą aresztu lub grzywny.

sxc.hu

sxc.hu

5 marca w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Słupsku do egzaminu na prawo jazdy przystąpiła 21-letnia mieszkanka gminy Chojnice. W trakcie egzaminu na placu manewrowym egzaminator wyczuł od kobiety alkohol. Zakazał dalszej jazdy i wezwał policję. Policjanci, którzy przyjechali na interwencję, poddali kierującą badaniu na zawartość alkoholu. Urządzenie wykazało prawie 0,4 promila alkoholu w jej organizmie.

Teraz niedoszła posiadaczka prawa jazdy zostanie przesłuchana i usłyszy zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie po spożyciu alkoholu. Jest to wykroczenie, zagrożone karą aresztu lub grzywny do 5000 zł.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz