Uwaga na jednoślady. Zderzenie z motocyklistą w Lęborku

06 marca 2013r. | Drukuj

Wczoraj po południu w Lęborku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Na szczęście była to tylko kolizja i żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń.

KPP Lębork

KPP Lębork

Wczoraj w Lęborku o godzinie 13 na skrzyżowaniu ul. Wybickiego i Zwycięstwa kierujący vw golfem, 58 letni mężczyzna wymusił pierwszeństwo na jadącym prawidłowo 24-letnim motocykliście. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca kolizji – kierowca golfa otrzymał 300 zł mandatu oraz 6 punktów karnych na swoje konto. Jest to pierwsze w tym roku zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty w naszym powiecie.

Policja, w związku z coraz większą liczbą motocyklistów na drogach, apeluje do kierowców, aby zwracali większą uwagę na osoby jeżdżące jednośladami. Motocykliści natomiast proszeni są o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz