Pijany kierowca BMW wjechał na teren szkoły

05 marca 2013r. | Drukuj

Kilkuminutowy pościg po ulicach Lęborka zakończył się zatrzymaniem pijanego kierowcy bmw, który niszcząc ogrodzenie, wjechał na teren szkoły. Co więcej miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork

KPP Lębork

Kilka minut przed godziną 3 nad ranem, na ul. Kossaka do kontroli drogowej nie zatrzymał się kierowca czerwonego bmw. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg do którego włączyły się pozostałe patrole. Pozostający bez szans na ucieczkę kierowca bmw wjechał w jednokierunkową ulicę a następnie stracił panowanie nad pojazdem i niszcząc ogrodzenie, wjechał na teren szkoły przy ul. Al.Wolności. Policjanci wyciągnęli z samochodu kierowcę, którym okazał się 21 letni lęborczanin mający w orgazmie prawie 1,5 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Zatrzymany 21-latek został przewieziony do komendy gdzie trzeźwieje w policyjnej celi. Dzisiaj będzie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

KPP Lębork

KPP Lębork

Za ucieczkę przed policją, jazdę pod wpływem alkoholu, złamanie sądowego zakazu oraz spowodowanie kolizji drogowej grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz