Wiceprezesem słupskiej spółki został asystent prezydenta

04 marca 2013r. | Drukuj

Wiceprezesem Agencji Promocji Regionalnej Ziemia Słupska został dotychczasowy asystent prezydenta miasta Słupska Jacek Szuba.

www.slupsk.pl

www.slupsk.pl

Na środowej sesji radni miasta Słupska poparli wniosek PO o zamiarze likwidacji spółki, a osobą odpowiedzialną do wykonania uchwały jest prezydent miasta, jak zapowiedział nie zamierza likwidować spółki i na następnej sesji rady miasta przedstawi program naprawczy.

W piątek 1 marca prezydent miasta Słupska Maciej Kobyliński przychylił się do decyzji rady nadzorczej spółki i powołał na stanowisko wiceprezesa swojego asystenta. Nowy wiceprezes zajmować się będzie słupskim akwaparkiem.

Przewodniczący Rady Miasta Słupska Zdzisław Sołowin mówi, że to kpina, a likwidacja spółki miała przeszkodzić w wybraniu wiceprezesa. Od początku wiedzieliśmy że kandydat będzie tylko jeden i zostanie wybrany.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz