Spotkaj się z Leszkiem Balcerowiczem. W marcu w Gdyni

01 marca 2013r. | Drukuj

W czwartek, 14 marca 2013 r. wyjątkowe spotkanie z Leszkiem Balcerowiczem w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Uczelnia zaprasza na wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza „Odkrywając wolność”. Wykład jest częścią obywatelskiej kampanii Forum Obywatelskiego Rozwoju. W jej centrum leży książka „Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów”. Jest to unikalny zbiór 50 dzieł klasyków myśli wolnościowej od Adama Smitha przez Miltona Friedmana aż po Leszka Kołakowskiego. Wyboru tekstów dokonał Leszek Balcerowicz, który jest również autorem wstępu do książki. Po wykładzie będzie można kupić książkę oraz zdobyć dedykację Leszka Balcerowicza.

mat. prasowe

mat. prasowe

Wykład odbędzie się 14 marca 2013 (czwartek) w godzinach 9.30-10.45 w Auli Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7 na I piętrze.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz