O wydarzeniach w Gdyni dowie się cały świat

27 lutego 2013r. | Drukuj

O Gdyni i na temat wydarzeń w mieście dowie się cały świat. Nowy miesięcznik „Gdynia Echo” przygotowuje w całości Zespół Prasowy Urzędu Miasta Gdyni. Podawane treści będą w języku uniwersalnym, czyli angielskim i mają trafić do osób w każdym zakątku świata.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Gdynia Echo powstaje w całości siłami  gdyńskich urzędników – od pomysłu po wybór tematów,  teksty,  tłumaczenie, pozyskanie zdjęć, projekt graficzny, skład i dystrybucję. To nowy pomysł Zespołu Prasowego Urzędu Miasta Gdyni na promocję i szerzenie informacji o Mieście. – Gdynia Echo to wybór najciekawszych gdyńskich informacji z minionego miesiąca. Stąd tytuł – „echo”, a w nim  wiadomości , które mają szansę zainteresować osoby z zagranicy, pokazać im, czym żyje Gdynia i gdynianie oraz dostarczać dowodów na to, że  nasze miasto jest miejscem wyjątkowym. Miejscem, które warto poznać, odwiedzić, a może nawet w nim … zamieszkać? Spektrum tematów poruszanych w Gdynia Echo jest szerokie – są wiadomości kulturalne, gospodarcze, społeczne, sportowe. Nie brakuje ciekawostek, a całość opatrzona jest niebanalnymi fotografiami – tłumaczą urzędnicy UM w Gdyni. Jak zapowiadają twórcy miesięcznika – Magazyn drogą mailową dotrze do ambasad i konsulatów – zarówno polskich za granicą, jak i zagranicznych w Polsce – agend rządowych, organizacji i biur turystycznych, domów polskich, armatorów wielkich wycieczkowców, miast siostrzanych Gdyni, korespondentów zagranicznych mediów i studentów zagranicznych w Polsce oraz  adresatów, którzy dowiedzą się o naszym miesięczniku i zechcą go regularnie otrzymywać.

Do informacji Gdynia Echo można sięgnąć również wchodząc na stronę www.gdynia.pl/eng/echo


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze