Ponad 550 uczestników turniejów podczas ferii w Luzinie

25 lutego 2013r. | Drukuj

W trakcie ferii zimowych Adam Olejniczak i Rafał Freitag z GOSRiT Luzino zorganizowali aż 6 turniejów w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”, które odbywały się na luzińskim Orliku oraz na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego.

fot. GOSiR Luzino

fot. GOSRiT Luzino

Pierwszy rozegrany został w sobotę 16 lutego, dla rocznika 1997 i młodsi. Stawiło się w nim osiem zespołów z powiatu Wejherowskiego. Najlepszą drużyną okazała się FC Biedronka Luzino, która bezkonkurencyjnie wygrała wszystkie swoje mecze a w wielkim finale pokonała Robakowo aż 5:0. W meczu o najniższy stopień podium walczyły drużyny Pompa i My i Oni, to spotkanie w regulaminowym czasie gry skończył się remisem 2:2 i zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne, które lepiej strzelała drużyna Pompy.

W turnieju dla rocznika 1999 i młodsi do rywalizacji o zwycięstwo stanęło osiem ekip. Turniej połączony z naborem do drużyny Grzegorza Semak, zwyciężyła ekipa PZU Linia, która w wielkim finale pokonała zespół Skład Węgla i Papy po rzutach karnych. O najniższy stopień podium stanęły drużyny GOSRiT 97/98 dziewczyny i drużyna Kosiarzy. W tym spotkaniu Kosiarze pokonali dziewczyny 3:1.

Kolejny turniej na orliku mogliśmy zobaczyć w miniony wtorek,  w którym do rywalizacji stanęli chłopcy i dziewczyny urodzeni w 1996 roku. W tym turnieju  rywalizowało także osiem ekip. Jego zwycięzcą została ponownie drużyna FC Biedronka, która w finale pokonała Zakrzewo 2:1, o najniższy stopień podium walczyli GOSRiT Waga Luzino i Pompa. Zespół GOSRiT, nie mógł wystąpić w meczu o 3miejsce, ponieważ musiał wrócić na luzińską halę , gdzie w tym czasie podopieczni trenera Sylwestra Piątka brali udział w obozie sportowym.

W środę 20 lutego do rywalizacji stanęli ponownie zawodnicy z rocznika 1997 i młodsi. Mocno padający śnieg i mróz nie przeszkodził w rozegraniu kolejnego turnieju dla tego rocznika. Zwyciężył zespół FC Biedronka, który w finale pokonał Galerię Luzino. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna FC Kloc Gościcino.


Opublikowano w: Piłka nożnaWejherowo
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz