Znęcał się nad dziećmi w centrum miasta. Zareagowali przechodnie

25 lutego 2013r. | Drukuj

Słupska policja zatrzymała mężczyznę, który znęcał się w centrum miasta nad dwójką małych dzieci. Zachowanie pijanego 30-latka oburzyło przechodniów, którzy obezwładnili mężczyznę, odebrali mu dzieci i wezwali patrol policji.

fot. GK

fot. GK

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w samym centrum Słupska, przy ulicy Wileńskiej. Niepokój  przechodniów wzbudziło zachowanie  mężczyzny, który bił i szarpał pięcioletnią dziewczynką i jej sześciomiesięcznego brata.

– Mężczyzna najpierw pchnął dziewczynkę na ziemię. Gdy wstała kopnął ją tak mocno, że znów upadła. Po chwili wziął  na ręce i z dużą siłą rzucił o ziemię. Wyjął też z wózka sześciomiesięcznego chłopczyka i zaczął w nerwach nim potrząsać – relacjonuje podkom. Wojciech Bugiel, rzecznik prasowy policji w Słupsku.

Na szczęście z pomocą dzieciom przyszli przechodnie. Jeden z mężczyzn obezwładnił pijanego sadystę, inni odebrali mu dzieci. Wezwany na pomoc patrol policji zatrzymał 30-latka.

Okazało się, że jest on ojcem młodszego z dzieci i opiekunem dziewczynki. Z matką dzieci pokłócił się chwilę wcześniej podczas libacji alkoholowej. Zdenerwowany wyszedł z imprezy, a agresję postanowił rozładować na dzieciach  w drodze do domu.

Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Zachowaniem matki dzieci i jej konkubenta zajął się już sąd rodzinny.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze